We are pleased to announce that Alfaco Polska Sp. z o.o. company, leading distributor in the HVAC industry, has joined to the circle of official distributors of Mitsubishi Electric Europe B.V.

Since June 2015 Alfaco Polska has become an authorised distributor for Poland of air-conditioning and ventilation units of that company.

mitsubishi

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Mitsubishi Electric. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie Alfaco wpisują się w strategię stałego rozwoju działu klimatyzacji w naszej firmie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Mitsubishi Electric. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie Alfaco wpisują się w strategię stałego rozwoju działu klimatyzacji w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że dzięki pozycji Alfaco Polska na rynku dystrybucji oraz doświadczeniu i wiedzy firmy Mitsubishi Electric dostarczymy naszym partnerom najlepsze i sprawdzone produkty"


– mówi Jarosław Baranczenko, Prezes Alfaco Polska Sp. z o.o.

Nowa umowa dystrybucyjna to również korzyści biznesowe dla obecnych partnerów Alfaco Polska Sp. z o.o. to możliwość zbudowania dodatkowych kompetencji i poszerzenie swojej oferty produktowej o nową jakość.