Zapraszamy na VI Międzynarodowe Targi Wyposażenia Technologii i Usług dla Handlu - Retail Show, które odbędą się 18-19 listopada 2015r. na terenie EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

 

STOISKO C12

Alfaco Polska Sp. z o.o., jako wyłączany dystrybutor na Polskę marki CAREL, zaprezentuje rozwiązania dla sektora Retail. Oprócz standardowego stoiska (w punkcie C12) Alfaco będzie obecne również na terenie sklepu modelowego” The Perfect Store”, gdzie zaprezentujemy rozwiązania do zarządzania i monitoringu urządzeniami chłodniczymi, klimatyzacją, oświetleniem i wentylacją.

NASZE PRELEKCJE

Targom Retail Show towarzyszyć będą konferencje dedykowane zarządom sieci handlowych i właścicielom sklepów. Podczas „Retail Innovation Theatre” specjaliści praktycy przedstawią analizę rynku handlu detalicznego, pokażą oczekiwania współczesnego klienta, przybliżą proces budowy nowego konceptu sieci handlowej oraz innowacyjne narzędzia wspierające zarządzanie siecią.

18 oraz 19 listopada o godzinie 11.00 odbędą się prelekcje prowadzone przez Gabiele Savio z firmy CAREL „Energy saving and complete management for all your stores”. Przedstawione zostaną możliwość oszczędności energii poprzez kompleksowe podejście do zarządzania urządzeniami na terenie sklepów.

Zapraszamy również na powtórkę prezentacji na terenie stoiska Alfaco- C12 na godzinę 13.00 18 i 19 listopada. To doskonała okazja do otwartej dyskusji i możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie rozwiązań Carela.

CAREL, wiodąca marka na światowym rynku sterowników dla klimatyzacji, chłodnictwa oraz systemów w zakresie nawilżania i chłodzenia.