Alfaco oferuje agregaty skraplające Copeland Scroll do chłodnictwa.

Agregaty skraplające chłodzone powietrzem do zastosowań średnio i niskotemperaturowych wyposażone są w najnowocześniejsze sprężarki spiralne do systemów chłodzących, tworząc razem z nimi najszerszy asortyment tego typu. Koncepcja modułowa obejmuje jednostki podstawowe, których możliwości można rozbudować przy użyciu dodatkowego wyposażenia, takiego jak osłona zewnętrzna oraz serownik prędkości obrotowej.

Agregaty skraplając  są dostępne z typowymi lub powiększonymi skraplaczami, zapewniającymi optymalną wydajność nawet  w bardzo trudnych warunkach. Są one wyposażone w odpowiednio dobrane sprężarki, dzięki czemu nadają się do ogólnych zastosowań związanych z chłodnictwem, takich jak: minimarkety i supermarkety, bary, restauracje i kuchnie, piwniczki na alkohole i schładzarki do napojów, komory chłodnicze, schładzarki mleka.

Wyposażenie podstawowe zawiera: podstawę, sprężarka spiralna, grzałka karteru, skraplacz z wentylatorem 1-faz.,prosestat HP/LP, zbiornik cieczy z zaworem rotalock, zawory odcinające ssania i tłoczenia.

Urządzenie odpowiednie dla wielu czynników chłodniczych: R407A/F, R448A/R449A, R404A, R134a,R450A oraz R513A.

Maksymalne dopuszczalne ciśnienia (PS):

- strona niskiego ciśnienia PS 22,5 bar(g)

- strona wysokiego ciśnienia PS 28 bar(g)