Nowe rozwiązanie dedykowane dla mebli chłodniczych firmy CAREL.

Sterownik MPXone posiada większość funkcji sterownika MPXPRO pozszerzone o funkcje komunikacji z smartfonem. Oprócz zarządzania zsynchronizowanymi działaniami między urządzeniami, grupami gablot chłodniczych (zarządzanie lokalną siecią Master/Slave do 10 urządzeń) umożliwia łączeniem się z systemami nadzoru BMS (protokół Modbus oraz Carel). Posiada możliwość komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi( EVDmini) poprzez Fieldbus dodatkowo rozszerzającą funkcję. Bezprzewodowa łączność ze sterownikiem możliwa jest za pomocą technologii  Bluetooth i NFC, co rewolucjonizuje sposób interakcji użytkowników z sterownikiem. Stworzona przez CAREL aplikacja APPLICA, dla wszystkich sterowników wykorzystujących komunikację bezprzewodową, pozwala na statyczną interakcję, zmianę parametrów przez połączenia przez NFC oraz za pomocą Bluetoth, umożliwia to  interakcję w czasie rzeczywistym.

MPXone to komplet informacji w jednym miejscu, które są dostępne w każdej chwili. Data produkcji, typ urządzenia, dostęp do dokumentacji - również poprzez chmurę, zarządzanie parametrami w zależności od profilu użytkownika. Urządzenie umożliwia szybsze uruchomienie, dzięki dedykowanemu kreatorowi dla pierwszego uruchomienia oraz pozwala na zmianę parametrów sterownika, czy konfigurację mebla w krótkim czasie.

Łatwa diagnostyka i serwis urządzenia możliwe są dzięki interfejsowi dla podglądu zmiennych, prostej grafice prezentowanej w czasie rzeczywistym i dostosowaniu konfiguracji poprzez lokalne dane z chmury.  

Prostota obsługi, udoskonalony wygląd i wysoka wydajność dzięki zarządzaniu urządzeniami modulacyjnymi są jednym z atutów tego rozwiązania. MPXone charakteryzuje łatwa instalacja, urządzenie montowane panelowo lub na szynie DIN. Typoszereg dostępny jest w dwóch wersjach: basic- standardowe rozwiązanie, wersja panelowa oraz medium- wersja panelowa lub na szynę z zewnętrznym wyświetlaczem.

 

Charakterystyka:

  • Wejścia cyfrowe ( do 5 wejść)
  • Wejścia analogowe ( do 6 wejść)
  • Karta sieciowa RS485 (protokół Carel lub ModBus)
  • Zewnętrzne urządzenia (komunikacja ModBus)
  • Zewnętrzny sterownik do zarządzania zaworami EEV unipolarnymi
  • Kompletna integracja z systemami boss i min boss (protokół Carel lub ModBus)
  • Sieć Master /Slave(Fieldbus) Do 9 sterowników Slavew sieci