Carel oferuje nowa generacja usług cyfrowych RED przeznaczonych dla sieci supermarketów. Dzięki ulepszonej zawartości, technologii i interfejsowi nowy portal jest idealnym rozwiązaniem do kontroli systemów i obniżenia kosztów zarządzania. Optymalizacja systemu, wyższy poziom jakości żywności i niższe koszty konserwacji to cele, które można osiągnąć dzięki RED.

 

Poziom cyfryzacji i łączności, dostępny w systemach dzięki nowym rozwiązaniom  monitorującym rodziny boss, umożliwia pobieranie danych z zainstalowanych jednostek. Niezależnie od producenta urządzenia, zastosowanego protokołu lub formatu danych, CAREL zapewnia dostępność niezbędnych informacji.

Nowy portal RED umożliwia efektywne wykorzystanie zebranych danych, dostarczając informacje dotyczące każdego systemu w użyteczny i łatwo porównywalny sposób. Jeśli nie są odpowiednio przetworzone, dane gromadzone przez supermarkety są często bardzo złożone gdyż w rzeczywistości mogą istnieć jednostki wykonane przez różnych producentów, różne warunki środowiskowe,  systemy o konfiguracjach i wydajności, które nigdy nie są takie same, opracowane przez instalatorów z różnymi procesami, nawyki i doświadczeniem. RED zapewnia praktyczne i łatwe zrozumienie i przetworzenie informacji.

 

Konserwacja zapobiegawcza

CAREL wspiera działy serwisowe swoich klientów w celu optymalizacji procesów utrzymania systemu. Używając RED, problem w systemie jest natychmiast skorelowany z zachowaniem podobnych jednostek zainstalowanych w terenie. Podkreślane są możliwe usterki wynikające z tej samej przyczyny w celu zarządzania działaniami konserwacyjnymi, zanim problem się rozprzestrzeni.

Ręczne konfiguracje rzeczywiście często uniemożliwiają detalistom osiągnięcie celów optymalizacji zużycia energii. Z drugiej strony RED może łatwo zidentyfikować każde zachowanie, które nie jest zgodne z określonymi normami i wyeliminować niepotrzebne zużycie energii. Normy można zdefiniować, wykorzystując doświadczenie setek systemów. RED umożliwia automatyczne sterowanie wszystkimi zainstalowanymi jednostkami i może być używany do poprawy wydajności  systemu i wskaźników jakości.