Carel zaprasza na webinar organizowany z zakresu nowych rozwiązań do zarządzania chillerami.

Wydarzenie odbędzie się 6 października 2020 r.
Poruszona zostanie również tematyka europejskich przepisów dotyczących ekoprojektu, w szczególności „ENER Lot 21” (rozporządzenie Komisji Europejskiej 2016/2281), które określają nowe wymagania dotyczące wydajności dla agregatów wody lodowej i wejdą w życie w 2021 r.

Zarejestruj się tutaj: https://bit.ly/33Z5q5l

Co więcej...

Dążenie do wyższej wydajności energetycznej pojawia się w czasie, gdy łączność w procesach przemysłowych staje się coraz ważniejsza. Przy obecnych ograniczeniach mobilności z powodu pandemii wzrasta rozwój IoT w przemyśle. Dlatego konieczne jest połączenie niezawodności tradycyjnego projektu z innowacyjnymi elementami zapewniającymi wysoką wydajność i łączność, tak aby odpowiadać wymaganiom użytkowników końcowych i obowiązującym przepisom.
Jednocześnie kompaktowe wymiary chillerów, które oferują usługi in-line w zakładach produkcyjnych, oznaczają, że wszystkie komponenty muszą być podobnie zwarte. W ten sam sposób większa integracja funkcji w samym sterowniku minimalizuje potrzebę stosowania dodatkowych komponentów poza jednostką.

µChiller Process to rozwiązanie CAREL, umożliwiając pełne zarządzanie procesami agregatów chłodniczych ze sprężarkami typu On-Off i BLDC o zmiennej wydajności, a także posiada innowacyjne funkcje łączności.
 
Dostępność portów szeregowych, łączność przez Bluetooth ze smartfonami za pomocą aplikacji CAREL APPLICA oraz wersja desktopowa oferują różne metody interakcji pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem końcowym i / lub producentem.