W dniach od 13 do 15 października zapraszamy na  Chillventa eSpecial w którym CAREL weźmie udział.

Jest to pierwsza wirtualna edycja międzynarodowej wystawy dla branży chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Główny nacisk położony będzie na seminaria i konferencje. Pracownicy CAREL zaprezentują najbardziej innowacyjne rozwiązania, od nawilżania po systemy kontroli jakości powietrza, komercyjne rozwiązania chłodnicze, systemy nadzoru i sterowniki do agregatów chłodniczych.

Przygotowano serię otwartych dyskusji, podzielonych na różne tematy: duży nacisk zostanie położony na jakość powietrza i zdrowe środowisko, ale odbędą się również sesje poświęcone sprzedaży detalicznej żywności, usługom gastronomicznym, dystrybucji oraz klimatyzacji komercyjnej i przemysłowej. Zaprezentowana będzie również oferta HygroMatik i Recuperator, które niedawno weszły w skład Grupy Carel.

CAREL będzie również częścią programu technicznego z dwiema prezentacjami. Pierwsza, zaplanowana na 14.00, zostanie przedstawiona przez Andreę Oscara Frisiero, Specjalistę ds. Aplikacji Jakości Powietrza i Kontroli Klimatu dotyczącą  wpływu jakości powietrza w pomieszczeniach i kontroli wilgotności względnej na życie codzienne. Druga, autorstwa Miriam Solana, Inżyniera Centrum Wiedzy HVAC / R, dotycząca komercyjnych i profesjonalnych rozwiązań chłodniczych odbędzie się 15 października po południu.

Darmowa rejestracja: https://chillventa.carel.com/