Gree wprowadziło nowe modele klimatyzatorów ściennych, które zaskakują nie tylko formą ale również charakteryzujące się nowymi funkcjami.

 

Pular

Klimatyzator ścienny, który oferuje bogate możliwości sterowania. W standardzie jednostka została wyposażona w pilot bezprzewodowy oraz sterowanie przez Wi-Fi. Urządzenie ma możliwość ustawienia czasu włączenia i wyłączenia w trybie dobowym, co gwarantuje wygodę użytkowania. Klimatyzator Pular opcjonalnie można doposażyć w sterowanie tygodniowe, sterowniki przewodowe i centralne, a także instalację BMS (inteligentne zarządzanie budynkiem). Wydajność chłodnicza od 0,5 do 6.9 kW w zależności od modelu.

 

 

Funkcje na które warto zwrócić uwagę:

-sterownie wi-fi
-7 biegów wentylatora
-regulator czasowy dobowy
-jonizator powietrza
-samooczyszczanie
-pionowa i pozioma żaluzja

 

Soyal

Klimatyzator Soyal wyposażono w detektor obecności ludzi, dzięki któremu może w inteligentny i automatyczny sposób kontrolować kierunek nawiewu powietrza zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Urządzenie wykrywa obecność osób, bierze pod uwagę temperaturę ciała oraz temperaturę otoczenia, a następnie zgodnie z ustawionym algorytmem działania dostosowuje swoją pracę.

Klimatyzator Soyal o wysokiej klasie energetycznej do A+++ zarówno dla chłodzenia, jak
i dla grzania. Urządzenie może efektywnie ogrzewać nawet do temperatury -25°C na zewnątrz.
Dla urządzenia jest wydłużona gwarancja aż 7 lat na wszystkie podzespoły.

Funkcje:

-sterownie wi-fi
-7 biegów wentylatora
-wykrywanie ludzi
-futurystyczny wygląd
-samooczyszczanie
-pionowa i pozioma żaluzja

 

Fairy Dark i Silver

Fairy to klimatyzator, który posiada oryginalny kształt i matową strukturę obudowy, występuje w dwóch wersjach kolorystycznych Silver oraz Dark. Klimatyzator precyzyjnie kontroluje temperaturę i zapewnia najwyższy komfort. Umożliwia odczyt temperatury bezpośrednio z pilota i dokładnie dostosowuje pracę urządzenia do zadanych parametrów. Fairy został wyposażony w 7 biegów wentylatora, co umożliwia szeroki wybór nastaw i kierunkowanie powietrza zgodnie z preferencjami użytkownika. Wydajność chłodnicza w zależności od modelu od 0,8 do 7.00 kW.

 
 

Funkcje:

-sterownie wi-fi
-7 biegów wentylatora
-odczyty temperatury z pilota
-jonizator powietrza
-autoosuszanie
-grzałka sprężarki / tacy skroplin