Ranking Pulsu Biznesu już opublikowany!

Miło nam poinformować, że Alfaco Polska Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce "Gazele Biznesu 2021", zajmując 718 miejsce w Polsce, podnosząc tym samym swoją pozycję o 163 punktów względem roku ubiegłego. Jednocześnie firma zajęła 49 miejsce w województwie dolnośląskim. 
Dziennik Pulsu Biznesu po raz 22 zorganizował ranking, w którym na podstawie wyników finansowych wytypowano grono nie tylko dynamicznych ale również transparentnych firm.

 

Na łamach portalu Puls Biznesu opublikowano rozmowę z Jarosławem Baranczenko, Prezesem Zarządu Alfaco Polska Sp. z o.o. 

Z wywiadu dowiemy się o rozwoju firmy, stabilnych wynikach jakie osiągnęła spółka w trudnych realiach rynkowych, o wadze przystąpienia Alfaco do Grupy Carel, światowego lidera rozwiązań sterowania dla klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania oraz systemów nawilżania i chłodzenia wyparnego, jak również o energooszczędnych rozwiązaniach dla obiektów komercyjnych, mieszkaniowych i przemysłowych.

Jarosław Baranczenko: "Przez lata obecności na polskim rynku udało nam się zbudować wysoką pozycję, realizując stabilne obroty wysokości 104 mln zł – w trudnym 2020 r. Wynik ten jest potwierdzeniem zdolności Alfaco do responsywności w zmieniających się realiach rynkowych(...)  W tym roku poziom przychodów zwiększy się o ponad 30 proc. w porównaniu z rokiem 2020."


Przeczytaj cały wywiad: https://bit.ly/3smGi6p