Alfaco Polska Sp. z o.o., rozwija swoją działalność uruchomiając oddział w Krakowie.

Systematyczna rozbudowa portfolio klientów w Małopolsce i chęć zapewnienia lepszej koordynacji logistycznej projektów z tego regionu, skłoniła firmę do otwarcia biura z zapleczem magazynowym.

„Kraków z geograficznego punktu widzenia jest bardzo dobrym wyborem ze względu na efektywne odciążenie pozostałych magazynów Alfaco w Polsce — podkreśla Jarosław Baranczenko, Prezes Zarządu Alfaco  — Stawiamy na rozwój  sprzedaży i zapewnienie wsparcia specjalistycznego lokalnym producentom z branży oraz na nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych na tym obszarze. Dodatkowo lokalizacja ta gwarantuje dobre warunki do dalszej ekspansji rynkowej.”

Nowy magazyn i biuro mieszczące się przy ul. Ciepłowniczej 28, zapewniają wyższy poziom obsługi klienta. Możliwość zakupu „buy & go” przekłada się na szybszą realizację inwestycji dla firm instalacyjnych. W przestrzeni biurowej zaprezentowano energooszczędne rozwiązania dla zastosowań komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych, jak również urządzenia na ekologiczny czynnik chłodniczy. Dążąc do zmniejszenia niekorzystnego wpływu na środowisko, w nowym oddziale zainstalowano oświetlenie LED.

Ekspozycja obejmuje najnowsze produkty marki CAREL, miedzy innymi rozwiązania dedykowane dla chłodnictwa komercyjnego i profesjonalnego, rozwiązanie dla gablot typu plug – in Heos one oraz ijF obniżający zużycie energii, dzięki zastosowaniu sprężarek z płynną modulacją wydajności. Przedstawiono również budowę domowej pompy ciepła, opartej na komponentach Carel  takich jak, sterownik programowalny c.pco o wysokim poziomie łączności, Power+ dla sprężarki DC i zaworów unipolarnych EEV. W showroom zobaczymy również modele klimatyzatorów marki Gree na czynnik chłodniczy R32 oraz pompę ciepła Versatii III.

Nowe biuro to nie tylko większa przestrzeń z ekspozycją produktową, ale również nowoczesna sala szkoleniowa, w której planowane są specjalistyczne szkolenia i warsztaty dydaktyczne dla instalatorów, inżynierów, projektantów oraz automatyków.

 

Zapraszamy 

ul. Ciepłownicza 28, Kraków

pn. - czw. 8.00 - 16.30
pt. 8.00 - 16.00