c.suite Event 2022, cykliczne spotkanie dedykowane automatykom z sektora HVAC,

wraca na mapę branżowych wydarzeń. Po raz czternasty Alfaco - Carel zaprosiło klientów, tym razem do Zegrza do hotelu Warszawianka.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią mieliśmy okazję porozmawiać o zmianach sytuacji na rynku oraz poznać nowe rozwiązanie marki Carel do kompaktowych central wentylacyjnych, jakim jest µAria.

µAria to sterownik parametryczny do zarządzania kompaktowymi urządzeniami wentylacyjnymi. Rozwiązanie to zaprojektowano z myślą o skróceniu czasu i ograniczeniu kosztów od produktu po uruchomienie. Urządzenie stosuje inteligentną logikę sterownia wszystkich komponentów rekuperatora , aby osiągnąć jakość powietrza w pomieszczeniach i oszczędność energii. Wykorzystuje również zalety łączności do prostej integracji, dzięki aplikacji mobilnej.

Po części merytorycznej przyszedł czas na integrację na torze kartingowym. Uczestnicy po pierwszej rundzie treningowej, podczas której poznawali linię toru i własne możliwości przystąpili do zawodów. Dwa wyścigi eliminacyjne i trzecia runda finałowa wyłoniły zwycięzców turnieju. 
Piętnasta edycja już za rok!