Slide background

Integrated solutions for hvac/r

Alfaco Polska became a distributor of Mitsubishi Electric brand. Check the offer on air conditioning of Mitsubishi.

Contact

Slide background

The Authorised Mitsubishi Electric Distributor

Alfaco Polska became a distributor of Mitsubishi Electric brand. Check the offer on air conditioning of Mitsubishi.

Air - Condition Mitsubishi

Slide background

Replacement parts for LG air-conditioning units are available!

Contact

Slide background

Wide range of air-conditioning: GREE & Mitsubishi Electric

In Alfaco you can find air -conditioning like: Multi Split, interior, commercial, GMV systems, VRF & accessories and spare parts for air-conditioning.

see products

Slide background

comprehensive offer

In Alfaco offer you can find: Copeland compressors and SWEP compact,

products

soldering BPHE heat exchangers.

Question:

 

Our services

Dystybutor Gree - dostawca lepszych rozwiązań

Poszukujesz urządzeń najwyższej klasy? Jesteś w dobrym miejscu. Jako Alfaco jesteśmy dystrybutorem klimatyzatorów oraz pomp ciepła Gree oraz urządzeń chłodniczych od 20 światowych marek. Sprzedajemy produkty HVAC/R w Polsce, które trafiają do domów prywatnych i placówek tysięcy partnerów handlowych. W naszej ofercie gromadzimy 2000 urządzeń. Zainteresowany? Sprawdź, co jeszcze mamy w zanadrzu.

Dystrybutor Gree - klimatyzatory

Marka Gree to największy światowy producent klimatyzacji, który posiada sieć fabryk, centra usługowe oraz dział rozwoju i badań. Zapewnia rozwiązania zarówno klientom prywatnym, jak i komercyjnym; szacuje się, że co trzecie urządzenie pochodzi właśnie od tej firmy. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona osób, które korzystają z dokonań tej marki.

Jesteśmy dystrybutorem Gree w Polsce. Nasza sieć opiera się na 6 punktach dystrybucji w kraju oraz na sprzedaży wysyłkowej - dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiego spektrum odbiorców. Współpracujemy przy tym z ogromną siecią małych i średnich firm we wszystkich krajach partnerskich.

Jako dystrybutor Gree jesteśmy w stanie skutecznie doradzić, jaki produkt sprawdzi się najlepiej w warunkach domowych tudzież komercyjnych. Przez prawie 20 lat praktyki staliśmy się ekspertem w branży HVAC/R - i teraz możemy przekazywać nasze doświadczenie w ramach szkoleń z zakresu najnowszych rozwiązań.

Dystrybutor pomp ciepła Gree

Na fali ekologicznych rozwiązań w naszych domach na stałe zadomowiły się nowoczesne metody ogrzewania. Pompy ciepła bowiem pozwala zaoszczędzić aż do 75% kosztów energii, a zarazem aż o 30% zredukować emisję szkodliwych substancji. Funkcjonują także we współpracy z dodatkowymi instalacjami, takimi jak instalacja fotowoltaiczna, tym bardziej zwiększając możliwości dbania o środowisko za pomocą łatwych i opłacalnych rozwiązań. Inwestycja zwraca się bardzo szybko.

Pompy ciepła pracują, wykorzystując energię zmagazynowaną w naturze. Co więcej, w miesiącach zimowych zapewniają ciepło, a w miesiącach letnich - chłodne powietrze. Są ciche, wydajne i charaktryzują się bezobsługowym działaniem. Z tych powodów obserwujemy aktualnie wzrost popytu na tego rodzaju urządzenia.

Zapewniamy dwa rodzaje pomp ciepła powietrze-woda typu „Split” składający się z jednostki wewnętrnej i zewnętrznej oraz typu monoblok, czyli jednego urządzenia montowanego na zewnątrz budynku. Montaż split wymaga instalacji chłodniczej przez instalatora posiadającego uprawnienia f-gazowe.

Alfaco - Twój dystrybutor klimatyzatorów

Od kilku lat jesteśmy członkiem Grupy CAREL, czyli lidera sterowników dla systemów klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewnictwa. Firma zajmuje się również systemami nawilżania oraz chłodzenia adiabatycznego. Z uwagi na to, że zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, jesteśmy w stanie wykonywać bilanse chłodnicze, doradzać w obszarze technologii HVAC/R oraz zapewniać najlepsze rozwiązania dla Klientów komercyjnych. Sprawdź ofertę dystrybutora klimatyzatorów i zaufaj markom o najwyższej jakości.