Tegoroczne spotkanie Grupy Alfaco Polska, Austria, Czechy i Węgry odbyło się we Wiedniu.

Początek spotkania miał miejsce nad samym Dunajem w Donau-City, w najwyższym 250 metrowym budynku w Austrii DC Tower, gdzie znajdował się hotel uczestników Melia. Nowoczesna architektura,   przestronne wnętrza przeszklonych pokoi z widokiem na Dunaj były miłym początkiem całego pobytu.

Wieczorem czekała na wszystkich atrakcja jaką była kolacja w Weinhof Wieninger, klimatycznej restauracji, gdzie można było odczuć niezwykła atmosferę Wiednia i gościnność Austriaków. Regionalne potrawy i trunki wprowadziły wszystkich w wspaniały nastrój.

Kolejny dzień rozpoczął się od zwiedzania wiedeńskich zabytków, min. Muzeum Historii Sztuki, gdzie w barwnym przekazie przewodników można było poznać nietuzinkowe, często zabawne historie eksponatów. Następnie grupa przespacerowała się do centrum starego miasta, aby zjeść lunch w zabytkowej ale modernistycznej winiarni.

Najbardziej oczekiwanym punktem programu była wieczorna kolacja – Year Ending Dinner – podsumowująca cały rok firmy. Spotkanie odbyło się w reprezentacyjnym Pałacu Todesco naprzeciwko Opery, w dawnym miejscu Bramy Karyntii. Aperitif podano w przepięknej neorenesansowej sali bogato zdobionej malowidłami autorstwa Carla Rahla. Uroczystość odbyła się w głównej sali pałacowej. Każdy z krajów w krótkiej prezentacji przedstawił  ponad dwudziestoletnią współpracę pełną zabawnych i miłych wspomnień. Nie zabrakło dobrej zabawy, śpiewu i wielu wzruszeń. Całości  towarzyszyła muzyka na żywo. Po kolacji uczestnicy wrócili do hotelu, gdzie w klubie na 57 piętrze trwała zabawa do rana.