Od  dnia 1 kwietnia 2019, warszawski oddział Alfaco Polska  zaczyna pracę w nowej siedzibie, która mieści się w Opacz – Kolonia k/Warszawy, przy ul. Nowej 3 .

Nowy magazyn i  biuro mieszczą się w dogodnej lokalizacji blisko Okęcia. Obiekt dysponuje wielkoformatowym magazynem, wysokiego składowani będący równocześnie transferem dla eksportu. Dzięki czemu będzie możliwy jeszcze wyższy poziom obsługi, większej ilości zamówień. Nowe biuro to nie tylko większa przestrzeń z ekspozycją produktów ale również nowoczesna sala szkoleniowa. Przy ul. Nowej 3  powstało również nowe Centrum Szkoleniowe Alfaco, w którym odbywają się szkolenia kierowano do instalatorów, inżynierów, projektantów, automatyków. W najbliższym roku planowana liczba uczestników szkolenie to blisko 200 osób. Uczestnicy pierwszych szkoleń wykazali się 100% frekwencją. Oprócz licznych szkoleń technicznych, Oddział organizuje szereg wydarzeń jak śniadania techniczne, podczas których dzielimy się wiedzą przy smacznym śniadaniu.

W najbliższym czasie Alfaco zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu GMV5 – VRF Gree oraz z nawilżaczy marki Carel. Szczegóły znajdują się na stronie www. alfaco.pl

Już 12 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty Alfaco, do nowego oddziału ALFACO przy ul. Nowej 3 w Opacz – Kolonia, (boczna ulica od ul. Szyszkowej w Warszawie).