Doroczne spotkanie pracowników Alfaco Polska „Year Ending Dinner 2017”, odbyło się  w dniach 10-12 listopada w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Integracja i odpoczynek w Karkonoszach u podnóża Śnieżki, najwyższego szczytu Sudetów z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników. Spotkanie miało charakter swobodny z nastawieniem na bliższe poznanie kolegów w nieformalnej atmosferze i odpoczynek od codziennej pracy. Na uczestników czekały atrakcje jak wspólna gra w kręgle, tańce w klubie hotelowym, aqua park, strefa wellness, czy zwiedzanie Karpacza. A dla bardziej aktywnych wyjście w góry do schroniska Samotnia oraz na Śnieżkę.

Najbardziej oczekiwanym punktem programu była wieczorna kolacja Year Ending Dinner, wydarzenie które na stałe wpisało się w listopadowy kalendarz Alfaco. Spotkanie odbyło się w restauracji Staropolskiej hotelu Gołębiewski. Wśród zaproszonych gości był Mirco Cauz, Członek Zarządu Alfaco Polska Sp. z o.o. – Dyrektor Zarządzający Carel na Europę Centralna i Południową. Po oficjalnym powitaniu i uroczystej kolacji nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce na żywo.