PChrono CS firmy CAREL został zgłoszony przez Alfaco Polska do konkursu  NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2016. Podczas targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja,  które odbędą się 1-2 marca na terenie Centrum MT Polska, odwiedzający targi będą mogli oddać swój głos na zgłoszony produkt. Serdecznie zachęcamy do głosowania na pChrono CS!

Kompleksowe zarządzanie automatyką i  oświetleniem w małych obiektach typu Convenience Store.

pChrono CS firmy CAREL umożliwia zarządzanie automatyką chłodniczą i oświetleniem na terenie sklepu. Produkt spełnia wymagania małych obiektów pod względem optymalizacji energii: pozwala na zarządzanie jednostkami klimatyzacyjnymi, chłodniczymi oraz oświetlaniem za pomocą jednego urządzenia oraz na pełną kontrolę bieżącego zużycia energii.

System stworzono z myślą o wielu użytkownikach na terenie jednego obiektu jak np. właściciel, najemca czy firma serwisowa. Umożliwia to optymalizację czasu pracy i maksymalizację korzyści poprzez redukcję ukrytych kosztów, które powstają przy manualnej obsłudze.

Pełna kontrola:  PChrono CS monitoruje urządzenia typu on/off, reguluje temperaturę w pomieszczeniu, posiada tryb nocny oraz algorytmy niedopuszczające do nagromadzania się powietrza i powstawiania zatorów powietrza,  pozwala na ustawienie kompensacji temperatury wewnętrznej w oparciu o temperaturę zewnętrzną.

Wartością dodaną PChrono CS  jest pojedynczy system integrujący wszystkie jednostki w różnych obszarach sklepu. Szybkość otrzymanych skumulowanych informacji pozwala na natychmiastową reakcję. Precyzyjne raporty przekazywane w czasie rzeczywistym przedstawiają pełną analizę danych niezbędnych do podjęcia właściwych decyzji optymalizujących koszty.

Urządzenie jest kompatybilne z nowymi oraz już istniejącymi instalacjami. Zapewnia łączność z systemami PlanVisorPRO, RemotrPRO i tERA.

Główne cechy:

- oszczędność energii

- kontrola i sterownie temperaturą, wentylacją, alarmami w jednostkach chłodniczych takich jak  gabloty chłodnicze i chłodnie

- kompleksowe i inteligentne zarządzanie oświetleniem

- scentralizowanie i optymalizacja kontroli klimatyzacji

- kontrola realnego zużycia energii w czasie rzeczywistym

- odpowiedzialność środowiskowa- niższe zużycie energii przy jednoczesnej niższej emisji CO2

- uniwersalne funkcje

- system bezprzewodowego zarządzania gniazdami o obciążeniu do 10A