Nie ma wyniku bez zgranego i efektywnego zespołu, nie ma zespołu bez integracji.

W hotelu Klimczok w Szczyrku odbyło się doroczne spotkanie pracowników firmy Alfaco – Carel. W spotkaniu o swobodnym i nieformalnym charakterze wzięli udział wszyscy pracownicy z sześciu oddziałów. Odpoczynek, integracja i dobra zabawa w samym sercu gór zwanych Beskidem Śląskim z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Ideą spotkań jest prawdziwy relaks po całym roku ciężkiej pracy, dlatego każdy miał możliwość wybrać rodzaj wypoczynku, który preferuje od aktywnego, czyli marszu w górach, po chillout w strefie wellness.

 Zdobyliśmy dwa szczyty: Klimczok położony 1117 m n.p.m. oraz najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego, czyli Skrzyczne 1257 m n.p.m.  Szczególnie piesza  wędrówka  na Skrzyczne, należąca do grona gór tworzących Koronę Gór Polski, była bardzo wymagająca po całonocnej zabawie.

 Głównym punktem programu była wieczorna kolacja Year Ending Dinner, wydarzenie które na stałe wpisało się w listopadowy kalendarz Alfaco. Spotkanie odbyło na Sali Bankietowej hotelu Klimczok. Wśród zaproszonych gości był Mirco Cauz, Członek Zarządu Alfaco Polska Sp. z o.o. – Dyrektor Zarządzający Carel na Europę Centralna i Południową. Po oficjalnym powitaniu i uroczystej kolacji nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce na żywo.