Alfaco Polska, dystrybutor energooszczędnych urządzeń i komponentów do energii odnawialnej oraz pomp ciepła poszerza flotę o kolejne Hybrydy Toyoty. 

Zgodnie z wizją Grupy Carel, do której należy Alfaco, dbamy o potrzeby naszej planety, nie tylko poprzez wprowadzanie na rynek ekologicznych rozwiązań dla branży, ale również wykorzystujemy dostępne zasoby i podchodzimy z holistycznym spojrzeniem na człowieka i jego potrzeby. 

Kierując się tym przesłaniem postawiliśmy na Toyotę, jako partnera który posiada doświadczenie w tworzeniu czystych technologii, wybierając model Camry. Samochody wykorzystują dwa źródła napędu, które pracują niezależnie od siebie, mogą poruszać się wyłącznie dzięki energii elektrycznej nie zużywając paliwa i nie emitując spalin. Dodatkowo auta hybrydowe wykorzystują energię elektryczną zgromadzoną w swoich akumulatorach, która uzupełnia się samoistnie w trakcie jazdy. 

Ekologiczny napęd zasila nie tylko Toyoty Camry, w naszej flocie posiadamy również samochód elektryczny "Zero Emission", który wspiera lokalnie nasze działania logistyczne.