Heez firmy CAREL otrzymał nagrodę Top Product of the Year, jako  Lider w dziedzinie ochrony środowiska.

 

Environmental Leader and Energy Manager Today Product & Project Awards to program wyróżniający doskonałe produkty i usługi, które zapewniają przedsiębiorstwom korzyści energetyczne i środowiskowe, lub w projekty wdrażane przez firmy, które poprawiły zarządzanie środowiskiem lub energią i zwiększyły zyski.

Sędziowie uznali Heez za najbardziej wzorcowy produkt. Jeden z sędziów powiedział o Heez: "Ten produkt oferuje funkcje, które nie są obecnie dostępne na rynku, umożliwiające inteligentną reakcję urządzeń chłodniczych w celu utrzymania stałego stanu lub natychmiastowej zmiany w celu obniżenia temperatury. Technologia DC inverter może być szybkim reagowaniem i urządzeniem o niskiej energii w porównaniu z opcjami prądu zmiennego ".

Inny juror wypowiedział się: "Heez niesie korzyść dla konsumenta, jeśli chodzi o punkty zakupu, gdzie możliwe jest uzyskanie odpowiedniej temperatury bez konieczności wykorzystania pełnego zużycia energii w pełnym wymiarze godzin. Postrzegam to jako pomocne rozwiązanie w sklepach typu convenience store lub innych obszarach o wysokim wykorzystaniu, które mogą mieć bardzo różne wzorce ruchu. Interfejs technologiczny w czasie rzeczywistym to niezwykła funkcja, umożliwiająca szybką reakcję na urządzenie wymagające obsługi ".

 

Heez - Najlepszy produkt roku
Heez to rozwiązanie CAREL dla merchandiserów od chłodnictwa, którzy wykorzystują ciągłą modulację sprężarek rotacyjnych o zmiennej wydajności (inwerter DC), w połączeniu z zaawansowanym systemem sterowania, który obejmuje algorytmy samodostosowawcze i algorytmy uczenia się urządzeń. Z Heez, firma CAREL potwierdza dostępność technologii DC Inverter w segmencie chłodniczym, a także kładzie nacisk na rozszerzenie aplikacji handlu detalicznego i usług gastronomicznych na jeszcze niższe temperatury i wyższe pojemności. Rozwiązanie Heez dla wysokowydajnych jednostek plug-in rozszerza zakres zastosowania, dzięki czemu nowe technologie stają się bardziej konkurencyjne, aby dostosować się do nowych przepisów dotyczących energii i ochrony środowiska obowiązujących na całym świecie.