ir33+ to gama sterowników dla sektora cateringu np. lodziarnie, cukiernie, bary czy restauracje.

 

ir33+ spełnia główne oczekiwania względem kontrolerów chłodnictwa: prosty wygląd, niezwykle intuicyjny i atrakcyjny, o całkowicie płaskiej powierzchni ułatwiającej czyszczenie i zapewniającej doskonałą higieniczność.

Szczególną uwagę przy projektowaniu urządzenia poświęcono interfejsowi użytkownika. Ekran jest większy o 27% w porównaniu z ir33, dostępny w większej liczbie kolorów i dodatkową funkcją włącz/wyłącz. Dodano także specjalną ikonę „alarm” z bezpośrednim wyciszeniem brzęczka. Podkreślono główne funkcje, jak aktualne ustawienia i aktywacja pomocniczego wyjścia, podczas gdy inne rzadziej używane przez użytkowników końcowych ( jak parametry instalacji) pozostają w tle.

Główne cechy:

  • Płaski: powierzchnia kontrolera jest idealnie płaska i cienka, ułatwiając czyszczenie i zapewniając najwyższy poziom higieniczności, w zgodzie ze standardami HACCP. CAREL może dostosować kontrolery do indywidualnych potrzeb producentów witryn i gablot chłodniczych zgodnie z ich wymaganiami.
  • Intuicyjny: ir33+ jest wyposażony w nowy interfejs. Dodano funkcję włączania i wyłączania oraz ikonę alarmu, a brzęczyk można wyciszyć bezpośrednio. Główne funkcje zostały podkreślone, jak wyświetlanie ustawień i aktywacji wyjść pomocniczych, podczas gdy funkcje rzadziej wykorzystywane przez użytkowników końcowych, jak ustawienia parametrów instalacji, pozostają w tle. Nowy wyświetlacz, o 27% większy niż w ir33 i w Powercompact, jest też stosowany w modelach ir33+ wide i ir33+ small wide.
  • Dotykowy: wyposażony w klawiaturę dotykową. Ta technologia umożliwia tworzenie indywidualnie dostosowanych interfejsów użytkownika na podstawie wymagań danego zastosowania zamiast na podstawie wymogów estetycznych. Ta funkcjonalność, poza podnoszeniem higieniczności, poprawia też wygląd kontrolera, stawiając go na równi z najnowocześniejszymi przyrządami elektronicznymi. 
  • ir33+ naturalnie wyewoluował z ir33; produkty te są kompatybilne pod względem oprogramowania, parametrów, rozmiarów i diagramów okablowania.
  • ir33+ wide jest rozszerzeniem gamy ir33 i jest kompatybilny pod względem oprogramowania, parametrów, rozmiarów i diagramów okablowania z Powercompact wide (standard i small). Przeznaczony dla sprężarek Embraco Fullmotion ułatwia użytkowanie i zarządzanie sprężarkami zmiennej prędkości.
  • ir33+ i  ir33+ wide to nowa oferta CAREL dla sektora dystrybucji, potrzebującego sterowników, które są  niezawodne, elastyczne i dostępne.