Dostępny pod adresem www.alfaco.pl serwis zyskał czytelny layout oraz nowoczesne rozwiązania usprawniające komunikację z klientami. Nowa strona powstała w trzech wersjach językowych (PL,EN,RU) pełni funkcję informacyjną i wizerunkową. Oparta jest na rozbudowanym systemie zarządzania treścią pozwalającym na dowolne modelowanie jej struktury. Zmiany mają nadać witrynie bardziej nowoczesny charakter, a także lepiej eksponować ofertę produktową.

stronaWitryna zmieniła nie tylko szatę graficzną zyskując spójny charakter z aktualną identyfikacją wizualną firmy ale również wzbogaciła prezentowane na niej treści.

Poza wiadomościami o firmie, aktualnościami czy promocjami znaleźć można rozbudowaną ofertę produktową zawierającą dokumentację techniczną i instalacyjną.

Kluczową zmianą witryny jest responsywność, czyli optymalizacja strony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet . Układ treści dostosowuje się do ekranu urządzenia z którego korzysta użytkownik.

Wprowadzono nowy sposób nawigacji, który wyróżnia się wysoką intuicyjnością, dzięki czemu użytkownik z łatwością dociera do interesujących go informacji.

Strona www.alfaco.pl jest ściśle powiązana z mediami społecznościowymi (Facebook, LinkedIN), w których marka aktywnie funkcjonuje. Dodatkowo nowa strona umożliwia subskrypcję newslettera.