c.suite Event 2017, cykliczne spotkanie automatyków z sektora HVAC, odbyło się tym razem w Boszkowie.

W dniach 5-7 września Alfaco Polska – czołowy dystrybutor kompleksowych rozwiązań HVACR gościł, ponad 30 klientów z całej Polski. Oprócz bogatej części merytorycznej na uczestników czekały również atrakcje wysokich lotów w postaci lotu w tubie aerodynamiczne.

c.suite Event, wcześniej 1Tool Event, to rozpoznawalna marka na mapie wydarzeń dedykowanych automatykom HVAC w Polsce. Uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji przedstawicieli Alfaco Polska oraz Carel. Dotyczyły one m.in. nowości: c.field, czyli programu do pomocy w rozruchach urządzeń dedykowanego dla serwisantów, jak również pGDX i  środowiska do zaprogramowanie jego wyświetlacza.

– c.suite Event pełni bardzo ważną rolę w umacnianiu więzi z partnerami. Dzięki niej mamy możliwość nie tylko przekazywania wiedzy na temat najnowszych trendów dla branży HVAC, ale również prowadzenia rozmów biznesowych w swobodniejszej atmosferze– mówi Leszek Kunicki , Kierownik Działu Automatyki.

Po części oficjalnej przyszedł czas na integrację, podczas której przewidziano loty w tubie aerodynamicznej w Lesznie. Kto nie marzył kiedyś o lataniu, po prostu zaprzeczeniu prawom fizyki.  Gogle, kask, kombinezon, szkolenie i wreszcie sztuka latania. Goście mieli możliwość doświadczyć swobodnego unoszenia się w powietrzu do wysokości 11m, obracania, sterowania ciałem w szklanej tubie przy prędkości nawiewu 245km/h .