Z przyjemnością informujemy, że Firma Alfaco Polska Sp. z o.o., czołowy dystrybutor w branży HVAC, dołączyła do grona oficjalnych dystrybutorów Mitsubishi Electric Europe B.V. Od czerwca 2015 Alfaco Polska staje się dystrybutorem na Polskę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych tej firmy.

Mitsubishi Electric globalny producent i dostawcą sprzętu HVAC – systemów klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, a także pomp ciepła. W swojej ofercie posiada produkty dedykowane różnym obszarom zastosowań: od mieszkań, przez pomieszczenia średniej wielkości, po duże budynki i powierzchnie komercyjne. Urządzenia spełniają najbardziej wymagające normy, są wysoce efektywne energetycznie, posiadają certyfikaty i wyróżnienia wielu znaczących światowych organizacji.

mitsubishi

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Mitsubishi Electric. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie Alfaco wpisują się w strategię stałego rozwoju działu klimatyzacji w naszej firmie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Mitsubishi Electric. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie Alfaco wpisują się w strategię stałego rozwoju działu klimatyzacji w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że dzięki pozycji Alfaco Polska na rynku dystrybucji oraz doświadczeniu i wiedzy firmy Mitsubishi Electric dostarczymy naszym partnerom najlepsze i sprawdzone produkty"


– mówi Jarosław Baranczenko, Prezes Alfaco Polska Sp. z o.o.

Nowa umowa dystrybucyjna to również korzyści biznesowe dla obecnych partnerów Alfaco Polska Sp. z o.o. to możliwość zbudowania dodatkowych kompetencji i poszerzenie swojej oferty produktowej o nową jakość.