Nowości GREE 2021 w ofercie Alfaco!

Nowości GREE 2021.

Tegoroczne innowacje wprowadzone przez Gree obejmują popularne klimatyzatory ścienne z serii Amber Standard oraz G-Tech.

? zaawansowane rozwiązania technologiczne,
? nowy design,
? nowe funkcje.

 

Amber Standard Full Black

Całkowicie czarna wersja modelu Amber Standard jest odpowiedzią na dzisiejsze trendy w aranżacji wnętrz. Klimatyzator Amber Standard Full Black to minimalistyczna linia konstrukcyjna, która w połączeniu ze szlachetną czernią sprawia, że urządzenie świetnie komponuje się w industrialnych, nowoczesnych oraz klasycznych wnętrzach.

Perfekcyjne i energooszczędne działanie

Klimatyzator Amber Standard Full Black to elegancki wygląd, wysokie parametry pracy oraz szeroki wachlarz funkcji. Urządzenie to jest idealnym wyborem do chłodzenia oraz  ogrzewania pomieszczeń. Wyróżniają go bardzo dobre możliwości pracy: do -22°C przy grzaniu oraz 43°C przy chłodzeniu oraz wysoka klasa efektywności energetycznej A+++.

 

G-Tech Rose Gold / Silver

Nowy klimatyzator G-Tech do samodzielnej zmiany stylizacji ma możliwość łatwej wymiany elementów dekoracyjnych przez użytkowników. Listwa przedniego panelu oraz boczne wstawki mogą zostać wymienione nowymi wstawkami, dostępnymi w innej wersji kolorystycznej. Dodatkowo łatwy dostęp do poszczególnych podzespołów klimatyzatora G-Tech pozwala na ich dokładne czyszczenie.

 
 

Funkcje

Klimatyzator G-Tech został wyposażony w innowacyjną, dotychczas nie stosowaną żaluzję kierującą nawiewem jednocześnie w pionie i poziomie. To prekursorskie rozwiązanie technologiczne gwarantuje równomierny rozpływ powietrza w pomieszczeniu, co zwiększa odczuwalny komfort. Klimatyzator G-Tech charakteryzuje się także szerokim zakresem funkcji, maksymalną wydajnością, cichą pracą oraz możliwością sterowania przez Wi-Fi.

Pobierz ulokę informacyjną w zakładce katalogi TUTAJ>>>

Klimatyzaroty dostępne w ofercie od 1 marca 2021r.