Zapraszamy na stoisko Hala C Stoisko 08.

W dniach 1 -3 marca, Alfaco Polska będzie wystawcą na Międzynarodowych Targach Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacja HVAC EXPO 2023, Hala C Stoisko 08.

Sektor HVAC/R skupia się na możliwościach zrównoważonego rozwoju i obniżaniu pływu na środowisko, co zostanie poruszone podczas wydarzenia skupiając się na efektywności energetycznej w instalacjach HVAC/R. Alfaco zaprezentuje innowacyjne i zrównoważone rozwiązania CAREL poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach, zwiększające wydajność energetyczną i zmniejszające zużycie energii.

  • Kompletne rozwiązania dla jednostek wentylacyjnych z odzyskiem ciepła w tym parametryczny sterownik uAria firmy Carel do zarządzania urządzeniami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych z odzyskiem ciepła oraz gotowe do użycia rozwiązanie do sterowania centralą wentylacyjną.
  • Rozwiązania dla domowych pomp ciepła .
  • humiFog Multizone Touch, najwyższa gama higienicznie bezpiecznych atomizerów adiabatycznych.
  • iJW inteligentne rozwiązanie CAREL dla urządzeń chłodniczych z wbudowanym „kreatorem” konfiguracji do modernizacji istniejących systemów i nowych instalacji.

Alfaco Polska już od 30 lat dostarcza rozwiązania HVAC/R na rynku polskim. W tym roku podczas HVAC EXPO wraz z Państwem chcielibyśmy celebrować nasz wspólnych sukces kreowania branży. Zapraszamy na stoisko Hala C Stoisko 08.