Firma Carel podczas targów Euroshop 2020, zaprezentowała boss micro, nowe urządzenie które uzupełnia rodzinę boss i rozszerza ofertę dla lokalnych systemów monitorowania.

 

System ten jest rozwiązaniem dedykowanym dla aplikacji  jak niewielkie sklepy, stacje benzynowe i restauracje szybkiej obsługi z ograniczoną liczbą jednostek, które wymagają zaawansowanych funkcji zarządzania systemem.

Łączność i bezpieczeństwo

Lokalny boss micro natywnie integruje różne kanały komunikacji ze scentralizowanymi platformami gromadzenia danych. Umożliwienie analizy i logiki zapobiegawczej w celu optymalizacji wydajności jest więc natychmiastowe oraz dostosowane do dowolnego systemu.

Nowy boss micro występuje w 4 różnych wersjach sprzętowych, oferując elastyczne rozwiązanie, które dostosowuje się do potrzeb każdego układu, integrując hotspot Wi-Fi i modem 4G zapewniający łatwy lokalny lub/i zdalny dostęp bez dodatkowej infrastruktury.
 
Podobnie jak cała gama boss, boss micro wdraża również najwyższe standardy bezpieczeństwa dzięki czemu dostęp do informacji jest zawsze kontrolowany i bezpieczny.

Jedną z cech boss zaimplementowanych również w wersji boss micro jest niezwykle intuicyjny i użyteczny interfejs. Zapewnia prostą i natychmiastową interakcję z system dla wszystkich użytkowników, jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i całkowicie konfigurowalny. To jedna z głównych zalet całego zakresu, reprezentująca idealne narzędzie dla instalatorów lub właścicieli sklepów do kontrolowania układu.

Rozwiązanie boss micro gwarantuje optymalizację wydajności systemu w szerokim zakresie poprzez wybór dodatkowych komponentów oprogramowania, takich jak zarządzanie agregatami wielosprężarkowymi lub wskaźnikami wydajności.
 
Warto również podkreślić integrację z urządzeniami innych firm oraz integrację z systemami BMS przy użyciu najpopularniejszych protokołów w HVAC / R, co gwarantuje pełne zarządzanie nawet w systemach multibrandowych.